TRENINGI

RODZAJE TRENINGÓW

Jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Daje duże możliwości w planowaniu swojej aktywności fizycznej. Różnorodność dostępnych sprzętów stanowi szeroki wachlarz alternatyw sprzyjających urozmaiceniu ćwiczeń. Taka forma wysiłku, przy prawidłowym wykorzystaniu sprzętu do treningu funkcjonalnego, pod okiem specjalisty, doskonale kształtuje sylwetkę. Trening personalny, przy wykorzystaniu dostępnej bazy siłowni, jest okazją łatwych manipulacji w planie treningowym , co przekłada się na Twój stały progres.
Ta forma współpracy zakłada dostosowanie planu treningowego do Twoich oczekiwań, z wykorzystaniem sprzętu, jakim dysponujesz w domu. Ponadto zapewnia profesjonalne doradztwo oraz pomoc w doborze sprzętu lub akcesoriów. Możemy również skorzystać ze sprzętu, który sam posiadam. Trening dostosowany zostanie do panujących u Ciebie warunków. W miarę możliwości, może być to trening zarówno funkcjonalny jak i oparty o naukę elementów sportów walki.
Trening w zaciszu domowym jest świetną alternatywą i często uzupełnieniem planu treningowego, wykonywanego na siłowni. Dobrze skonstruowany także wzmacnia i kształtuje nasze ciało.
Wolisz trenować z osobą towarzysząca bądź w małej grupie ? Nie ma problemu.
Ta forma treningu pozwoli przyjemnie i co najważniejsze efektywnie spędzić czas. Możliwy jest zarówno trening na siłowni, jak i trening sportów walki w klubie z odpowiednio dostosowanymi do tego warunkami.

DIETA

Podejmując krok w kierunku poprawy naszego zdrowia, samopoczucia oraz sylwetki musimy skupić się na prawidłowym odżywianiu.
Odpowiedni dobór produktów i makroskładników to podstawa, aby budować i wzmacniać mięśnie, spalać tkankę tłuszczową i dobrze się regenerować. Nawet najcięższe i mordercze treningi bez dobrze skomponowanej diety nie przyniosą oczekiwanych efektów. Warto więc mocno skupić się na tym elemencie.
Zmiany jakie wprowadzę w Twoją dietę mają na celu, przede wszystkim poprawę stanu zdrowia. Trafne dostosowanie się do potrzeb Twoich i Twojego organizmu wymaga precyzji, z jaką przystąpię do analizy aktualnych badań np. krwi (listę badań możesz otrzymać wedle potrzeb). W komponowaniu diety skupię się na eliminacji czynników antyżywieniowych, wdrażaniu zdrowych nawyków żywieniowych oraz dopasowaniu diety tak, żeby była zarówno zdrowa, jak i smaczna.
Pierwsza faza zmian, jakie zostaną wprowadzone, polegać będzie na analizie dotychczasowej diety, tak, aby sukcesywnie i stopniowo poprawiała się zarówno Twoja sylwetka jak i stan zdrowia. Ponadto otrzymasz wskazówki dotyczące pomocnych dla Ciebie suplementów. Fazą kończącą jest propozycja jadłospisu na okres 4 tygodni, który może ulec zmianie w zależności od efektów.
Chciałbyś odbyć trening personalny w domu, gdyż jesteś spoza Warszawy i nie masz możliwości nawiązać ze mną kontaktu bezpośredniego? Nic straconego. Podejmuję również współpracę z podopiecznymi na drodze online. Ta forma relacji może być dla Ciebie swego rodzaju udogodnieniem oraz komfortem, który nie ma negatywnego przełożenia na realizację celów w zakresie treningu wytrzymałościowego czy odchudzającego.

Zarówno plany treningowe, jak i dietetyczne rozpisuję wyłącznie na podstawie informacji zebranych z ankiety, którą przesyłam drogą e-mailową. Układam trening indywidualny dla osób, które chcą ćwiczyć w domu lub na siłowni. Jadłospis dostosowany jest do możliwości czasowych i finansowych Podopiecznych – również po wcześniejszej konsultacji. Dbam o to, aby współpraca była efektywna niezależnie od tego, jak daleko od Warszawy przebywasz.

Rozpiski treningu personalnego układam na okres 4 tygodni. Przez cały czas ich trwania jesteśmy ze sobą w kontakcie e-mailowym. W razie wystąpienia wątpliwości lub pytań jestem do Twojej dyspozycji. W przypadku konieczności dokonujemy zmian, aby dopasować plan optymalnie do Ciebie.

SIŁOWNIE

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE

Zajęcia najczęściej prowadzę w siłowniach, które znajdziesz na mapce po lewej stronie.

  • Aligatores Fight Club – ul. Nowogrodzka 50/54
  • Warszawskie Centrum Atletyki – ul. Zofii Roesler 2

Możemy trenować w dowolnej, dogodnej dla Ciebie lokalizacji po wcześniejszym uzgodnieniu.