Referencje

Poznaj opinię moich klientów

Rafal_referencje
Na początku byłam sceptycznie nastawiona do trenera personalnego bo tak jak zapewne każdy oczekiwałam natychmiastowych efektów po pierwszych paru spotkaniach. Jednak teraz po ponad roku współpracy z trenerem Sępkowskim wiem, że sama opierając się na materiałach/wskazówkach z internetu czy też popularnych filmikach z ćwiczeniami, nie osiągnęłabym tego do czego dążyłam czyli do kształtnych pośladków. Trener zapewnia mi różnorodne ćwiczenia – nie jest to zwykłe przerzucanie „żelastwa”, dzięki czemu wkręciłam się w siłownie i nie mam zamiaru odpuścić żadnego treningu! Gdyby nie Rafał to bezsensownie machała bym nogą na zajęciach fitness bez technicznej poprawności, licząc że tyłek mi urośnie…Cieszę się że trafiłam na niego i z pełnym przekonaniem polecam jako Trenera i Dietetyka!!!
Marta
Nigdy nie należałam do osób zbyt aktywnych i muszę przyznać, że siłownia nie była moim ulubionym miejscem. Miałam kilka podejść do zdrowszego życia, żywienia, jednak zawsze kończyły się tak samo: niepowodzeniem. Jednak od kiedy trafiłam do Pana Rafała Sępkowskiego, wiele się zmieniło.
Udało mi się poprawić kondycję, mobilność i z pewnością nastawienie do ćwiczeń. Pan Rafał ma bardzo profesjonalne podejście do klienta, jest zawsze przygotowany, za każdym razem wprowadza nowe elementy, jednocześnie jednak dostosowuje ćwiczenia do możliwości danej osoby. Nigdy w was nie wątpi i zawsze zagrzewa do dalszej walki.  Jeśli szukacie kogoś kto będzie was wspierał oraz będzie potrafił zmotywować to chciałabym bardzo zarekomendować Pana Rafała Sępkowskiego!
Zosia

Jeżeli szukasz dobrego trenera to jesteś w dobrym miejscu. Rafał jest profesjonalistą w swojej dziedzinie i widać, że kocha to co robi. Podczas zajęć poświęca się w 100 % swoim podopiecznym, cały czas kontrolując i ucząc odpowiednio wykonywać ćwiczenia. Bardzo dba o zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne podczas zajęć. Pomimo że potrafi wycisnąć z człowieka „siódme poty” to zawsze atmosfera jest mega pozytywna. Czasem na ringu czułam że mięśnie mnie palą i nie dam rady dalej walczyć ale motywująca postawa trenera Rafała pozwalała mi z uśmiechem pokonywać wszelkie słabości. Bardzo polecam i szczerze zachęcam do współpracy z Rafałem Sępkowskim!

Marzena Fret
Chciałabym gorąco zarekomendować Rafała Sępkowskiego jako trenera i mentora ciała :-). Widząc nieraz na siłowni jak inni trenerzy podchodzą do swoich podopiecznych ja wiem, że jestem z tym najlepszym. Rafał nie cacka się, a ja tego potrzebuję. Przede wszystkim zwraca uwagę na technikę, pilnuje żeby każdy mój ruch przyniósł jak największy efekt. Każda godzina treningu spędzona pod okiem Rafała upływa bardzo szybko. Różnorodność ćwiczeń, które wykonujemy jest tak duża, że nigdy się nie nudzę, moje ciało ciągle jest zaskakiwane, i dzięki temu treningi są skuteczne. Rafał posiada również ogromną wiedzę w dziedzinie motoryki ciała i dietetyki. Pomógł mi zwiększyć moją mobilność, przyczynił sie do utraty wagi, ale przede wszystkim zaczepił we mnie chęć do ciągłego ulepszania siebie.
Ola

Polecam treningi z Rafałem!! Współpracę z Rafałem zacząłem około rok temu z głównym celem poprawy sylwetki w systematyczny sposób, dostosowany do mojego napiętego kalendarza. W dłuższej perspektywie chciałem poprawić kondycję, żeby przygotować się do egzaminu na czarny pas w Taekwondo ITF. Nie ukrywam, że niechętnie podchodziłem do zajęć na siłowni ze względu na poprzednie doświadczenia. Siłownia kojarzyła mi się z nudnymi ćwiczeniami, po których nie czułem się ani zbyt zmęczony, ani nie widziałem dużych postępów. Rafał zmienił moje podejście do tego typu ćwiczeń. Pokazał, że zajęcia na siłowni mogą być różnorodne, ciekawe i odpowiednio dla mnie intensywne. Dodatkowo Rafał zadbał o właściwą suplementację i dietę, dzięki czemu otrzymałem kompleksową usługę i spodziewane efekty. Choć jeszcze jestem przed egzaminem na czarny pas, to dzięki Rafałowi wiem jak się przygotować i zbudowałem właściwe podstawy, które pozwolą osiągnąć mój cel!

Marek

Podczas naszych treningów z Rafałem skupialiśmy się głównie na treningu sportów walki oraz podnoszeniu kondycji. Same treningi było odpowiednio dopasowane do mojego poziomu a poprzeczka stale podnoszona wraz z postępującym progresem. Przy okazji dostawałem też wszelkie informacje na temat prawidłowego odżywiania oraz suplementacji. Jako osoba spędzająca dużo czasu pracując przy biurku odczułem znaczny wzrost komfortu codziennego życia a sam trening elementów sportów walki podniósł moją pewność siebie. Gorąco polecam treningi z Rafałem Sępkowskim wszystkim osobom, które chcą nie tylko podnieść swoją formę ale także poczuć się zdrowsze.

Kamil

Gorąco polecam! Ale nie oddam swojego miejsca w kalendarzu treningów!

Chyba właśnie tak powinno się zacząć referencje dla kogoś, kto nadaje mojej codzienności zupełnie nowe doznania – pot i ból. 

Jednocześnie opisanie Rafała jako trenera personalnego nie jest takie proste, bo i ja jako podopieczny nie jestem łatwo przyswajalny. Zacznę jednak od jego cech, które w mojej ocenie sprawiają, że chcę z nim ćwiczyć i nie uciekam od treningów. Rafał jest przede wszystkim oddany w całości temu co chce osiągnąć, nie szuka dróg na skróty, jest przyjacielski w kontaktach, ale szczery w swoich ocenach. Jednocześnie nie zmusza mnie do jakiejś „dziwnej” diety – jestem najwierniejszym fanem pizzy, której i tak bym nie przestrzegał, a która by tylko obniżała moje chęci do pracy. Ponadto jako osoba z chorym kręgosłupem – jak dzisiaj wszyscy, dostaje taki trening, który mnie „dojeżdża”, ale nie „zabija”. 

Treningi z Rafałem to miło spędzony czas i szybkie efekty! 

Łukasz

Jako osoba pracująca długie godziny i jako były sportowiec oczekuje pełnego profesjonalizmu, indywidualnego podejścia i maksymalnej efektywności zajęć. Korzystałem z usług kilku trenerów zanim trafiłem do Rafała, ale dopiero Rafał spełnił wszystkie moje oczekiwania. Już przed pierwszym spotkaniem Rafał dokonał pełnego wywiadu, dlatego znając mój harmonogram i cel treningów mógł w pełni dopasować rytm ćwiczeniowy i dietę, tak że na efekty nie trzeba było długo czekać. Kiedy spotykam znajomych wielu z nich jest zaskoczonych stopniem zmiany mojej sylwetki pomimo trenowania tylko 2 razy w tygodniu. Ponadto, kiedyś treningi na siłowni traktowałem jako obowiązkowy element uprawiania sportu, lecz dziś dzięki treningom z Rafałem ćwiczenia na siłowni stały się dla mnie przyjemnością i rozrywką. Dlatego jeśli szukasz trenera, który zapewni Ci zróżnicowane treningi, zauważalne efekty, dopasowaną dietę, a do tego super atmosferę w trakcie zajęć to nie musisz już szukać. Polecam w 100%!

Piotrek

Rafał to fantastyczny trener. Bardzo sympatyczny, punktualny i – co najważniejsze – bardzo profesjonalny. Trenowałam wcześniej sporty walki i nie chciałam rezygnować z ćwiczeń w trakcie ciąży. Miałam więc sprecyzowane wymagania, ale i zupełnie dla mnie obce ograniczenia. Rafał sprostał wyzwaniu – prowadził bardzo ciekawe treningi o idealnym stopniu intensywności i ciągle czuwał nad bezpieczeństwem. Nauczył mnie, co mogę wykonywać, z czego powinnam tymczasowo zrezygnować, a jednocześnie sprawiał, że treningi były bardzo satysfakcjonujące. Gorąco polecam.

Magda

Treningi z Rafałem były bardzo profesjonalne i niesztampowe, a przy tym idealnie dostosowane do moich potrzeb. Rafał poświęcał mi 100% swojej uwagi na każdym treningu. Kompletnie ‘zaraził’ mnie boksem, co poza nową zajawką zaowocowało poprawą szybkości i balansu. Dodatkowo dzięki wiedzy i konsekwencji Rafała udało mi się pokonać własne limity. Same treningi były świetnym rozwiązaniem na uwolnienie się od stresu i zmęczenia.

Gosia